Фільм Прекрасні створіння (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Лена Дюкейн не така, як всі інші жителі маленького південного містечка під назвою Гатлін у фільмі Прекрасні створення дивитися онлайн. Ця юна дівчина зовсім відрізняється від інших підлітків, які навчаються разом з нею. За останні роки вона змінила три школи. У кожній школі, де вона вчилася, відбувалися нещасні випадки, один з яких навіть забрав безневинне життя. Всі говорять про те, що Олена проклята і хочуть відгородити своїх дітей від неї. Сама Олена прекрасно розуміє, але не в силах щось змінити. Вона наділена надприродними здібностями, які поки тільки зрідка дають про себе знати.

Але їй залишилося зовсім небагато часу, і незабаром вона повинна встати на бік добра і зла і вічно служити своїм господарям в одвічній боротьбі, якої немає кінця і краю. Олена не знає, хто вона насправді, ким стане, і що з нею буде. Але вона точно знає, що залишилися лічені дні до того моменту, коли їй доведеться встати на одну з воюючих сторін. Несподівано закохується в Олену юнак на ім’я Ітан Уейт. Фільм Прекрасні створіння (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він з часом пізнає таємниці Лени і намагається не відпускати кохану в невідомість. Ітан вважає, що сама людина пише свою долю, а не хтось інший. Тому він всіма силами намагається врятувати любов, яка, на щастя, виявилася взаємною.

Режисер: Річард ЛаГравенес
В ролях: Еліс Енглерт, Джеремі Айронс, Еммі Россам, Віола Девіс, Томас Манн, Олден Эренрайк


загрузка...