загрузка...


Дії фільму «Приділ Ангела» розгортаються у складні і суперечливі моменти російської історії – в 1924 і 1939 роках. Син священика Максим, всупереч усім правилам, стає комісаром в Радянській Росії. У черговому завданні йому наказують терміново вирушити на забутий Богом острівець в просторах Ладозького озера, де ховається генерал фінської армії. Мета завдання – ліквідація генерала. Але сплетіння людських доль, тонкі нюанси ситуацій призводять Максима до розуміння, що виконати криваве завдання він не може. Залишається тільки придумати план порятунку фінського генерала і власного життя.

Радянська влада приймає рішення позбутися генерала Карла Густава Еміля Маннергейма. Для виконання завдання, в монастир, який розташований на острові Коневец відправляється радянський комісар Максим Прошин. Максим далжен прибрати фінського генерала. Фільм Приділ Ангела (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він приїжджає в монастир під виглядом послушника, але несподівано для всіх, Максим починає духовно просвітляться,і вірити в Бога,що дуже не подобалося радянській владі.В результаті завдання під загрозою зриву.

Режисер: Микола Дрейден
В ролях: Олексій Морозов, Олександр Баргман, Артур Ваха, Віталій Коваленко, Дмитро Лисенков, Хельга Філіппова, Катерина Новікова, Емілія Співак, Олександр Зав’ялов, Євгенія Кудінова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress