Фільм Приймаємо тільки готівку (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Здавалося б Елвіс Мартіні — звичайна людина, у якого, як і у всіх чимало проблем у житті. Але величезні боргові ями з-за яких кредитори загрожують вилученням житла, борги букмекерам тиснуть на нього з одного боку. З іншого боку дочка з перехідним віком, вічними проблемами в школі, змушують його зовсім опустити руки. Здавалося б його труднощів немає кінця і краю, але тут він стає власником чималої суми грошей і ховає всю готівку у себе. На жаль, він навіть не уявляє, хто власник цих грошей.

Ним виявився жорстокий мафіозі, який не зупиниться ні перед чим, аби повернути свої мільйони. Дочка Елвіса опиняється в руках жорстоких злочинців. Йому треба повернути вкрадені гроші в обмін на її життя, але вони приймають лише готівку.

«Приймаємо тільки готівку» 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p, одна з кращих робіт Маліка Бейдера Картина зібрала в собі відразу три жанру: кримінал, драма і трилер. Кіно для любителів полоскотати собі нерви хорошим трилером, а сюжет і акторська гра нікого не залишать байдужими.

Режисер: Малік Бейдер
В ролях: Нікола Шкрели, Стіві Паскоски, Даніела Штайнфелд, Малік Бейдер, Herion Mustafaraj, Крістіан Метіс, Maia Noni, Елі Бардха, Sazan Bardha, Луїджі Гьокай


загрузка...