Елізабет Лемм змогла зарекомендувати себе в суспільстві як справжній патріот рідної країни. Тільки нині все змінилося. Вона чудово розуміє, що має всі шанси зруйнувати плани влади і прибрати тих людей, які стоять на чолі. У минулому Лемм займала посаду високопоставленого радника, справляючись зі справами національної безпеки. Одного разу доля звела її з Рейчел Берк. Разом жінкам належало вести особливі справи. Її нова напарниця була безжальним політичним ветераном, яка має жорстку волю і важку руку. Разом вони підписали військову кампанію, яка мала на увазі кінець війни і терору.

Після того як дане рішення було прийнято, 1000 невинних людей загинули, а привід їх смерті виявився абсолютно помилковим. Елізабет знає правду і не бажає жити з нею. Вона має намір розповісти всім цю інформацію. Але якщо суспільство дізнається про це, то її стане переслідувати статус зрадниці. Ризикувати своїм життям жінка не бажає, але і приховувати змову, яка веде до найвищих рівнів уряду, їй також не хочеться.

Ця історія ще раз нагадає глядачам про змову, обман і зраду, показуючи, як треба чинити правильно, навіть якщо на кону стоїть честь рідної країни. Фільм Прийнятна втрата (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джо Чаппелль
Актори: Тика Самптер, Джеймі Лі Кертіс, Бен Тавассоли, Джефф Хефнер, Діанна Данаган

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress