На одній з вулиць Сан-Франциско знаходиться маленький магазин спецій. Клієнти часто заходять в це місце, щоб придбати екзотичні складові. Принцеса спецій по імені Тіло, власник магазину володіє таємними знаннями індіанських чаклунів садху. Вона знає про те, що буде або було, і здатна впливати на життя людини, тільки правильно підібравши спеції для нього. Однак чарівні здібності можуть бути втрачені, якщо дівчина не буде слідувати певним правилам. Їй не дозволяється торкатися незнайомих людей, ніколи не йти з місця об’єднання сили, яке знаходиться в магазині.

Але найважливіше з них – у садху Тіло не може бути відносин з протилежною статтю. Все так і йшло б далі, якби не випадок. Майже біля її магазину відбувається аварія, і юний і привабливий хлопець стає жертвою нещасного випадку. Після того як дівчина побачила молодого людини, в її серці щось змінилося. Фільм Принцеса спецій (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незнайомі їй почуття змушують її йти проти правил, і спочатку вона зрозуміти, що з нею відбувається. Але як тільки вона розуміє, що з нею сталося, стає занадто пізно і необхідно розплачуватися за свою поведінку.

Режисер: Підлогу Маеда Берджес
В ролях: Айшварія Рай Баччан, Ділан МакДермотт, Нітін Чандра Ганатра, Адевале Акинойе-Агбаже, Керолайн Чикези, Анупам Кхер, Шахін Кхан, Сонні Гілл Дулею, Ніна Янг, Тобі Марлоу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress