Фільм Припарковані (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет пригодницької кінокартини розгортається навколо цього невдахи, у якого відсутні фінансові кошти. У чоловіка так і не вдалося відшукати власне місце під сонцем. Він не знайшов родину, роботи немає, його життя – це смуга суцільних невдач. Єдино, що є у головного персонажа – це є власна машина. В один прекрасний день зневірений Фред Дейлі приймає рішення про повернення в рідний будинок, розташований в Ірландії. На своєму шляху він зустрічається з чоловіком на ім’я Кэтал, він страждає від наркотичної залежності і хоче повністю змінити життя попутника.

Тепер доброму товстуну необхідно докласти максимум зусиль для зміни свого характеру. Він хоче перетворитися в сміливого і ризикованого. Завдяки таким змінам йому вдалося зустріти красуню Джулс – викладача музики. У телеглядачів з’явиться унікальна можливість спостерігати за кумедними і дивовижними пригодами цієї трійці. Також вони отримають насолоду від операторської роботи, розкрила справжні ірландські пейзажі. Фільм Припарковані 2010 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вибравши новий життєвий шлях, герої зможуть назавжди кардинально змінити не тільки себе, але і все навколо. Але до того, як це станеться, їм належить пройти через безліч перешкод і проблем, але опускати руки приятелі не збираються.

Режисер: Дарра Бірн
В ролях: Колін Морган, Колм Міні, Мілка Алрот, Стюарт Грехем, Майкл МакЭлхаттон, Девід Уілмот, Тетяна Ульянкіна, Дьярмуид Нойес, Марк Батлер, Мартін Люсі


загрузка...