Фільм Природний відбір (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В центрі сюжету-молодий хлопець на ім’я Тайлер Еванс. Не так давно Тайлер переїжджає разом зі своєю матір’ю в інше місто. У Тайлера міцна сім’я, або принаймні вона була такою, поки мати Тайлера не пристрастилася до алкоголю. Проблеми матері Тайлера довели коли то міцну і сильну жінку, що та впала в депресію ,яка закінчилася гострою алкогольною залежністю. На новому місці хлопець намагається огородити мати від алкоголю, що досить важко, враховуючи що хлопець повинен вчитися. Він вступає до школи на новому місці.

Ту тон знайомиться з Педж, красивою і милою дівчиною, і Индрид хлопцем який не надто привітний до Тайлеру. Але пізніше Тайлер і Индрид стають хорошими друзями. Новий друг Тайлера, хлопець із забезпеченої сім’ї, він ніколи ні в чому не потребував. Фільм Природний відбір (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але не дивлячись на це, хлопець наче притягує невдачі до себе. Але інші учні здається не дуже доброзичливі до новачка. Тепер Тайлеру доведеться постояти за себе, адже в цій школі діє лише закон сили.

Режисер: Чад Л. Шейфеле
В ролях: Кетрін МакНамара, Ентоні Майкл Холл, Катрін Місал, Емі Карлсон, Мейсон Дай, Естер Зискинд, Ентоні Дель Негро, Тайлер Елліот Бурк, Анна Фрідман, Райан Мунзерт


загрузка...