Фільм Прискорення (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події цього фільму відбуваються в світі автомобільних гонок. Тут дуже великі швидкості і адреналін так і б’є через край. Головними героями історії виявляються двоє братів. Вони працюють злагоджено, є суперпрофесіоналами в гонках. Один з них є механіком, в той час як другий пілотом гоночного автомобіля. Молода людина вважається віртуозом у своїй справі, і ніколи не любить програвати. Ця команда працює добре, і тому у них так легко виходить перемагати. Двоє братів ніколи не могли подумати, що вони можуть посваритися, адже немає нічого в цьому світі, що могло б стати між ними. Але як з’ясовується трохи пізніше, посварити їх виявилося не так вже й складно.

З’являється людина, після якого все змінюється. Він звертається до хлопців з привабливою пропозицією. Все що від них потрібно це перемогти в світовому чемпіонаті. Оскільки це важливий захід, тиск на хлопців з кожним днем зростає. Між цими двома нібито пробігає Чорна кішка, вони тепер постійно сваряться.

Чи зможуть знайти головні герої точки дотику для того щоб повернутися колишнім відносинам? Кому вигідно щоб сильна команда ослабла через розбірки? Фільм Прискорення (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ейітіро Хасумі
Актори: Масахиро Хігасіде, Макеню Арата, Аои Морікава, Такумі Китамура, Кейта Матіда, Котаро Йосіда, Марк Чіннері, Matt Rowles


загрузка...