Олена – головна героїня такий кіноісторії, як фільм Пристебніть ремені. Стало відомо, що вона зараз знаходиться перед дуже складним вибором. Виявляється, настав такий момент, коли героїня усвідомила, що вона полюбила одночасно обох чоловіків. Першим чоловік – це Антоніо. Вона зустріла його п’ятнадцять років тому, і усвідомила, що між ними промайнула справжня іскра пристрасті, і вона вже не може з цим почуттям нічого вдіяти. Її просто магнітом тягне до цієї людини, і з цим ніяк не можна розібратися. Але крім Антоніо в житті дівчини є ще такий чоловік, як Фабіо.

Спочатку дівчині здавалося, що вони з ним просто друзі, але проходять роки, і стає зрозуміло, що вже їх дружба почала стрімко перетікати в любов. Вже між ними теж пробігла іскорка, яка може розпалити вогонь в серцях героїв. Не можна сказати, що все у них ідеально, адже це було б неправдою. Постійні сутички героїв змушують героїню замислюватися про складність вибору. Фільм Пристебніть ремені (2014) дивитися онлайн в хорошій якості.

Іноді навіть складається враження, що дівчина спеціально не робить вибір, адже їй подобається керувати цими чоловіками немов маріонетками, які будуть її любити і чекати, поки вона не визначиться. Але може настати момент, коли вони скажуть, вистачить, і обидва підуть з життя дівчини, ніби їх і не було.

Режисер: Ферзан Озпетек
В ролях: Касія Смутняк, Франческо Арка, Філіппо Шиккитано, Кароліна Крешентіні, Паола Миначчони, Олена Софія Річчі, Франческо Шанна, Карла Синьорис, Луїза Раньєрі, Джулія Мікеліні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress