Фільм Притулок святих (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На території штату Айова загубився крихітне містечко зі спокійним, неспішним перебігом життя. Місцеві жителі звикли до провінційному укладу, не прагнуть вносити кардинальних змін. Тут в батьківському домі живуть рідні сестри, які переживають істотні зміни в міжособистісних взаєминах. За певними обставинами родички недавно перебували в тривалій розлуці, що несприятливо відбилося на їх відносинах. Відсутність регулярного спілкування призвело до поступового віддалення, втрати колишнього взаєморозуміння і бажання ділитися особистими переживаннями. Дівчата переконані, що родинні стосунки є найважливішим компонентом, необхідним людині для налагодження нормального існування.

Вони прагнуть відновити колишню близькість, налагодити спілкування, наверстав час, проведений у вимушеній розлуці. Сестри від природи наділені творчою натурою і відчувають любов до музики. Загальне захоплення зближує молодих родичок. Вони намагаються зануритися в світ мистецтва, відсунувши в минуле невдалі моменти і колишні неприємності.

У них з’являється єдине прагнення заново почати вибудовувати свою долю, сподіваючись на благополучний результат. Фільм Притулок святих (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гога Ашкеназі
В ролях: Еллі Тримм, Ryan Bingham, Jung Taek Lee, Девін Лендон, Michael Kelly, Kevin Field, Дана Ивги, Mary Doty, Crosby, Хані Фюрстенберг


загрузка...