Вітчизняному глядачеві даний сюжет найкраще знайомий по класичній комедійній картині режисера Титова «Привіт, місіс Гроші». У сімейному клані Ча є дуже успішні підприємці, які підкорили світ бізнесу і фінансів, заробивши гігантське стан і вищі місця в азіатському списку Форбс. На превеликий жаль, це абсолютно не стосується молодого нехлюя Чи Ча. Намагаючись слідувати своїм успішним родичам, невдаха вплутався в провальне підприємство, прогорів, перетворилося на банкрута, але все ще відчайдушно намагається втриматися на плаву. Для цього у нього є хитрий план і красива перспективна наречена, спадкоємиця багатого бізнесмена.

Ця сімейка обожнює гроші і, якщо правильно себе подати, то можна поріднитися з багатіями і самому стати багатим. Для хитрої схеми хлопцеві необхідно благословення і добре слово тітки, яка належить мегауспешным азіатським магнатам, заробила мільярди доларів і насолоджується своїм статусом стовпи суспільства. Племінник розповів всім знайомим, друзям, приятелям і, зрозуміло, майбутній нареченій про приїзд тітки-мільярдерки. А багачка взяла і не приїхала. І тепер балакучому авантюристу терміново потрібно шукати вихід, інакше весілля накриється мідним тазом і він, бідолаха Чи, навіки застрягне в статусі невдахи. Фільм Привіт, місіс Гроші (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вирішення проблеми народжується несподівано. Хитромудрий авантюрист і його приятель, такий же банкрут і лузер, вирішують народити першого ліпшого мужика в костюм баби і з допомогою цього безглуздого маскараду сфабрикувати весільну дільце.

Режисер: У Юйхань
Актори: Хуан Цай лунь, Цай Лунь, Селіна Джейд, Сун Ян, Шень Тін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress