Фільм Приходить ніч (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Рідко хто може похвалитися багатим життєвим досвідом будучи молодим. Більшість молодих людей ще тільки починають відкривати світ і всі його таємниці. Але Енджел Ламер – одна з «щасливчиків». Ось уже кілька років вона відбуває термін у в’язниці для неповнолітніх підлітків. За спиною у неї важкий і досить жорстокий досвід. Попереду – звільнення від пут. Нарешті дівчина зможе покинути свій «притулок». Зовсім скоро її 18-й день народження. В планах у Енджел розібратися з минулим, тяготившим її весь час, який вона пробула в ув’язненні. Енджел відправляється в подорож.

З собою дівчина бере свою десятирічну сестру. Попереду їх чекає довга і задоволена довга дорога. Енджел мріє про те, щоб проблеми, нарешті, залишили її, але життя готова знову розставити перешкоди. Протягом усього їх шляху виникає безліч питань. Чому Енджел відбувала термін? Чи зможе дівчина згорнути зі злочинною дороги, і який маршрут вона в підсумку обере? Хто попадеться на шляху двох заблудшим душам? Фільм Приходить ніч 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

І не повторяться помилки минулого, яких Енджел так старанно намагається уникнути? А головне – що може статися з маленькою десятирічної крихіткою в настільки небезпечній пригоді, яка затіяла дівчина?

Режисер: Джордана Спіро
В ролях: Домінік Фишбэк, Татум Мерилін Хол, Насташи Фуллер, Лоуренс Бінгхем, Сэтчел Іден Белл, Лоуренс Блум


загрузка...