Тео – вічний мандрівник, не здатний довгий час всидіти на місці. Тому життя хлопця постійно рясніє змінами і непостійністю. Він легко розлучається з жінками, відмовляється від непотрібних речей, змінює місця проживання. Єдине, що захоплює і утримує хлопця – це робота. Тео створює творчі проекти для рекламного агентства. Життя самотнього хлопця кардинально змінюється, коли в ній з’являється Емма. Дівчина втратила зір в шістнадцятирічному віці і тепер пристосовується до життя в абсолютній темряві. Пам’ять зберігає прихований колір речей, але підсвідомість все більше занурюється в непроглядну темінь.

Однак Емма не збирається здаватися і сидіти вдома в якості інваліда. Вона товариська і комунікабельна, постійно переміщається по місту, намацуючи дорогу білою тростиною… Емма намагається пристосуватися до нових умов існування, звикаючи жити в повній темряві, повністю покладаючись на інші почуття. В її пам’яті ще зберігається різноманіття кольорів, властивих різним предметам, але в підсвідомості відбуваються незворотні процеси, згущуючі непроглядний морок.

Вона не бажає миритися зі своєю безпорадністю, активно протистоїть негараздам. Переживши важке розлучення, Емма з готовністю погоджується на романтичний зв’язок з ввічливим Тео. Фільм Прихований колір речей (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сільвіо Сольдини
В ролях: Валерія Голіно, Адріано Джанніні, Аріанна Скомменья, Лаура Адриани, Ганна Ферцетти, Андреа Пеннакки, Бениамино Марконе, Маттіа Сбраджа, Валентина Карнелутти, Джузеппе Чедерна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress