В індійському фільмі «Призвідник» Сунанда Джадхава, успішний адвокат – жінка з розлучень, впивається побиттям своїх супротивників-чоловіків у суді. На особистому фронті, незважаючи на всю її мужність і силу, вона не може по-справжньому пройти повз джерела своєї травми – у дитинстві її зґвалтував п’яний незнайомець, коли вона була в школі. Сунанду звільнили, тому що вона далит (недоторканна), їй було соромно за те, що вона була темношкірою, а потім її життя була позбавлена тилу, тому що чоловік вирішив використовувати свою грубу силу, щоб зґвалтувати її.

Вона бере все це і направляє це в свої амбіції, і знаходить успіх. Але насправді травма не залишає її, часто калічить її, навіть коли вона знаходиться в безпечному місці… Фільм Призвідник (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

В той час як вона захищає своїх клієнтів-жінок в шлюборозлучних процесах, травма адвоката від сексуального насильства впливає на її власний шлюб. Злети і падіння сучасних відносин знаходяться в центрі уваги в цій актуальній історії життя.

Режисер: Аруна Радж
Актори: Уша Джадхав, Сачин Кхедекар, Гириш Кулкарни, Раджешварі Сачдев

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress