Фільм Про людей і богів (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет представленого драматичного художнього кінофільму «Про людей і богів» розвивається в невеликому монастирі, розташованому серед красот алжирських гір. У цьому священному місці мешкають ченці християнської віри, вісім осіб. Крім них, у монастирі живуть мусульмани, але між мешканцями різної віри ніколи не існувало ніяких розбіжностей, всі вони мирно існують в цих стінах, і не збираються міняти своє життя. Поважаючи цінності один одного, християни і мусульмани завжди готові допомогти братам, якщо ті потребують підтримки, намагаючись в першу чергу бути людьми.

У краях, де знаходиться монастир, стрімко поширюється насильство, місцеві жителі намагаються втекти від нещадного терору. Люди, які принесли розбрат і страждання не шкодують ні малого, ні старого, їм все одно якої віри людина. Ченцям починає загрожувати небезпека, і єдиним способом врятуватися від загибелі стає переселення. Тільки головні герої фільму не збираються покидати стіни рідного монастиря, вони впевнені, що віра зуміє захистити їх від зла.

З кожним новим днем, їх рішучість залишитися тільки міцніє. Але не допускають вони фатальну помилку, за яку можуть поплатитися життям? Фільм Про людей і богів (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ксав’є Бовуа
В ролях: Ламбер Вільсон, Мікаель Лонсдаль, Олів’є Рабурден, Філіп Лоденбаш, Жак Ерлен, Луї Пишон, Ксав’є Малі, Жан-Марі Фрин, Абделхафид Металси, Сабріна Уазани


загрузка...