Фільм Про Люсі! (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет стрічки з головним актором Джошем Хартнеттом, закручений навколо вже досить зрілої жінки по імені Сецуко Кавасіма. У неї є альтернативне его, яке називається Люсі. А в звичайному житті вона простий офісний працівник, яка не розлучається з сигаретами. Вона залишилася зовсім одна у величезному Токіо.Одного разу вона дізнається, що є курси англійської мови, на які можна прийти разом зі своєю племінницею Міки. На цих заняттях жінка впізнає себе зовсім з іншого боку. Вона по вуха закохується в свого вчителя, якого звати Джон.

Однак, чоловікові подобається її молода племінниця. Саме з ній він летить в Америку, в Каліфорнії. Сецуко бере свою сестру і мчить за втікачами, адже вона все ще сподівається побудувати особисте жіноче щастя. Історія про пятидесятипятилетней офісної працівниці по імені Сецуко Кавасіма, яка безперервно палить і відчуває себе безмежно самотньою у величезному Токіо, абсолютно байдуже до її існуванню. Несподівано для себе Сецуко вирішує кардинально змінитися. Фільм Про Люсі! (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Надівши білу перуку, жінка пускається по супермаркету в пошуках лише європейської витонченої одягу. Купивши необхідні обновки, Сецуко відправляється в взуттєвий магазин, де набуває витончені модні туфлі на шпильках.

Режисер: Ацуко Хираянаги
В ролях: Сінобу Тэрадзима, Джош Хартнетт, Кахо Мінами, Меган Маллалли, Сиори Куцуна, Кодзі Якусе


загрузка...