Кінострічка «Про Шмідта» — це історія Уоррена Шмідта, який тривалий час працює в страховій компанії. Вирішивши піти на спокій, він кардинально почав переосмислювати своє життя, намагаючись розібратися, чого він зміг досягти в своїх мріях про шлюб, кар’єру і сімейне життя. Дочка Уоррена абсолютно з ним не спілкується, проживає в Денвері і планує вийти заміж за чоловіка, якого не схвалює батько. Що поробиш в такій ситуації? Шмідт відправляється через всю країну з однією метою-зупинити весілля і відшукати головне призначення в своєму житті. Чим закінчиться ця поїздка для Уоррена Шмідта?

История Уоррена Шмидта, работающего в страховой компании. После ухода на покой он начинает переосмысливать прожитую жизнь, пытаясь понять, смог ли он достичь всех своих мечтаний в карьере, браке и семейной жизни. Дочь Уоррена почти не общается с ним, живет в Денвере и собирается выйти замуж за человека, которого он не одобряет. Что же делать?

Шмидт отправляется в поездку через всю страну, чтобы остановить эту свадьбу, а заодно и найти смысл своей собственной жизни. Фільм Про Шмідта (2002) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Пейн
В ролях: Джек Ніколсон, Кеті Бейтс, Джун Скуіб, Конні Рей, Лен Каріу, Хоуп Девіс, Ховард Хессеман, Дермот Малруні, Гаррі Гронер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress