Фільм Пробач, ангел (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Пробач, ангел». Оригінальна назва цієї французької мелодрами Крістофа Оноре перекладається як «Задоволення, любов і біг», і воно досить точно відображає відбуваються в ній події. Цей фільм вийшов складним і багаторівневим, його варто дивитися вдумливо, не відволікаючись. 1993 рік. У Франції почалася епідемія ВІЛ інфекції, і серед заражених виявляється Жак, тридцятип’ятирічний письменник. Він знає про своє захворювання, але це анітрохи не зменшує його сексуальної активності, він гомосексуаліст і знаходиться в пошуку новий бойфрендів. Жак зовсім не збирається ні в кого з них закохуватися, ні до кого-небудь прив’язуватися.

Він немов біжить від усіх, втім, напевно, його можна зрозуміти, адже він приречений і прекрасно розуміє це. Фінансове становище Жака залишає бажати кращого, але він все ще живе, так як звик, на широку ногу. Про те, що він фактично є банкрутом, знає лише Матьє, його сусід. Одного разу в Ренні на літературному фестивалі Жак познайомиться з Артуром, юним двадцятирічним бретонцем.

Словесна перепалка швидко переросла у взаємну симпатію, і вони майже відразу ж опинилися в одному ліжку… Але відрядження Жака скоро закінчиться і він поїде назавжди. Фільм Пробач, ангел (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Крістоф Оноре
В ролях: Венсан Лакост, П’єр Деладоншам, Дені Подалідес, Адель Висмес, Томас Гонзалез, Клеман Метейе, Кентен Тібо, Трістан Фарже, Софі Летурнер, Марлен Салдана


загрузка...