Алекс і Елена вже давно разом, але несподівано після пропозиції про заміжжя дівчина тікає, залишивши лише записку. Алекс дуже важко переживає розрив з коханою. Навіть відчайдушні спроби розвеселити друзів його без результативними, адже всі будинки і на роботі нагадують про матір нареченої. Одного разу, Алекс, прямуючи на роботу, потрапляє в невелике ДТП і збиває дівчину на мопеді. Ніки, так звати цю дівчину, просить у результаті підкинути її до школи, так як її мопед зламаний. А вже ввечері, дзвонить Алексу, щоб той її забрав. І так починається їх спілкування, не дивлячись на двадцятирічну різницю у віці.

Девізом цього фільму – любов приходить без попередження. Алекс і Нікі закохуються в один одного і їм добре разом. Але тут повертається Елен, з проханням простити її і все забути. Алекс в сум’ятті і довго мучиться над вибором як вчинити. Фільм Пробач за любов (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але вирішивши залишитися з Елен і тим самим дуже поранивши Ніки, Алекс незабаром дізнається про справжню причину відходу своєї колишньої нареченої. Що тепер зробить Алекс і зможе він возз’єднатися з Нікі? Дізнаєтеся після перегляду фільму.

Режисер: Хоакін Льямас
В ролях: Палома Блойд, Даніеле Лиотти, Ірена Монтала, Патриція Віко, Хайме Пухоль, Пабло Чьяпелья, Адрія Кольядо, Хорді Ріко, Лусія Дельгадо, Лусія Герерро

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress