Фільм Продаж (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головна героїня Sold (2016) народилася в бідній родині в Непалі. У маленькому селі вона намагається працювати, щоб допомогти своїм рідним. Незважаючи на всі складнощі в житті в свої 13 років вона намагається знайти радості в оточуючих її речах. Їй пощастило відвідувати одну з місцевих шкіл та здобувати освіту. Разом з тим вона вирощує козеня, якого вважає одним. Один з найщасливіших моментів — коли мама при світлі олійної лампи розчісує її волосся.

Однак в кінокартині Продаж в її родині трапляється нещастя. Її сім’я втрачає все, що тримало їх на плову. У неї з’являється прийомний батько Лакшмі, який видається дуже підприємливим. Він знайомитися з багатою і впливовою жінкою, якій і продає дитину. Нашу героїню запевняють, що їй потрібно працювати служницею в одному багатому домі, це принесе дохід сім’ї, і вона буде щаслива. Заради своїх рідних дівчинка погоджується і відправляється в тривалу подорож, де її чекають двері «Будинку Щастя». Але досить скоро вона усвідомлює, що її обдурили.

Дівчинка виявилася в розпусному будинку, її продали для проституції. Варто дивитися фільм онлайн, щоб дізнатися, що зробить героїня — залишиться чи спробує втекти. Фільм Продаж (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джеффрі Д. Браун
Актори: Джилліан Андерсон, Девід Аркетт, Тилотама Шом, Парамбрата Чаттерджі, Сіма Бісвас, Пріянка Бозі, Сушміта Махержи, Ніржа Наїк, Анкур Викал, Seirah Royin


загрузка...