Фільм Проклятий сезон (2002) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Лос-Анджелес. Квітень 1992 року. Весь місто схвильований гучним судовим процесом у справі Родні Кінга, середньостатистичного темношкірого американського жителя. На початку весни попереднього року за перевищення дозволеної швидкості хлопця затримали четверо білошкірих працівників поліції, а за лютий опір, вчинений ним при спробі арешту, правоохоронцям довелося застосувати силу. У результаті лежить на асфальті містера Кінга півтори хвилини з особливою люттю били кийками, а відео з інцидентом, зняте звичайним перехожим, потрапило в пресу, що спровокувало організацію демонстрацій на захист потерпілого.

На тлі масового народного хвилювання досвідченому детективу Элдону Перрі та його молоденькому напарнику Боббі вищестояще начальство доручає терміново приступити до розслідування пограбування магазину, з-за чого загинуло кілька людей. Сам офіцер звик діяти досить жорсткими методами, часто доходячи до абсурду, серйозно перевищуючи службові повноваження і відверто користуючись вигодою, яку несе йому поліцейський жетон.

Продажний коп ще не знає, що буквально через пару днів мегаполіс накриє хвилею насильства, а сам він опиниться в епіцентрі страшних подій. Фільм Проклятий сезон (2002) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рон Шелтон
В ролях: Курт Рассел, Скотт Спидман, Майкл Мішель, Брендан Глісон, Вінг Реймз, Курупт, Деш Майок, Джонатан Бенкс, Лоліта Давидович, Кенді Олександр


загрузка...