Старший у Син, гордість свого батька, Майкл, виявляється занадто проникливою дитиною: ділові компаньйона його батька поводяться підозріло. Ні, взагалі-то всі дорослі поводяться підозріло, але ці відрізняються від інших. У них за плечима таємниця, розповідати яку вони не поспішають нікому. Одягнені за останнім словом класичного стилю, що не мають жодної вади або плямочки на костюмах, вони дивляться на всіх так, ніби задумали якусь хитрість. Сумнівів у батька у Майкла не виникало — він ідеальний тато, який завжди вислухає і дасть пораду. У оточуючих була приблизно схожа думка про старшого Саллівана.

Приблизний не тільки громадянин, а й сім’янин, він був досить врахувавши з кожним, хто мав з ним справу, звертаючись за допомогою. У певний час він сідає в машину і їде на роботу кожен день. Цікавість хлопчика взяла верх над обережністю, і він вирішив залізти в машину завчасно, коли батько ще збирається йти. Фільм Проклятий шлях (2002) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Таким чином він дізнався, що батько займається делікатними справами в гангстерському бізнесі, усуваючи чужі недоліки чи помилки. А тепер його син стає його особистим недоліком. В результаті чого, Салліван змушений повстати проти своїх босів.

Режисер: Сем Мендес
Актори: Том Хенкс, Тайлер Хэклин, Пол Ньюман, Джуд Лоу, Деніел Крейг, Дженніфер Джейсон Лі, Ліам Ейкен, Кіран Хайндс, Ділан Бейкер, Стенлі Туччі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress