928 рік, Китай, династія Тан впала, слідом за цим розвалилася і імперія, якою править Мін-Цзун. Китайський монарх має трьох синів. Ваня народила йому його перша дружина, яку в молодості він наказав убити, а Цзао і Юйя — друга (на дочці генерала він одружився заради любові до влади). Перш за все, імператор приділяє увагу державним справам — військові походи, Боротьба за престол. Але його турбують і сімейні проблеми. Коли монарх повернувся з довгого походу, він дізнався, що у Імператриці любовний зв’язок з її пасинком Ваном, сам юнак насправді любить дочка палацового лікаря Чан.

За наказом Мін-Цзуна «злочинниці» під виглядом ліків щодня дають малу дозу отрути. Так ошуканий чоловік мститься за зраду. Відчуваючи, що їй стає все гірше і гірше, жінка про все здогадалася і розповіла своєму старшому синові про те, що скоро загине. Вона планує відібрати трон у чоловіка і передати владу Цзао. Мати готує переворот і вмовляє сина брати участь у змові. Спочатку юнак відмовляється йти проти батька, але потім погоджується організувати заколот. Правителька починає власноруч вишивати вбрання для армії Цзе, яке прикрашають золоті квіти. Фільм Прокляття золотої квітки (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Настає день великого бою, в місті почалося повстання. Один проти одного виступають дві армії — одна в золотих обладунках, інша в срібних. Членами цієї сім’ї рухає ненависть, але за їхні гріхи розплачуються сотні людей.

Режисер: Чжан Імоу
В ролях: Чоу Юнь-Фат, Гун Лі, Джей Чоу, Лю Е, Ні Дахун, Цинь Цзюньцзе, Мен Лі, Чень Цзінь, Аарон С. Шан, Lisen Ai

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress