загрузка...


Старшокласник Чарлі є затятим фанатом футболу. Він виступає за шкільну команду, кожен день тренуючись на поле разом зі своїми товаришами. Юнак володіє відмінною технікою, швидкістю і ударом. Тренер пророкує своєму підопічному велике майбутнє в найвідоміших європейських клубах, якщо той продовжить прогресувати як футболіст. Батьки пишаються сином, покладаючи на нього великі надії. Однак у головного героя є секрет, яким він ні з ким не наважується поділитися. Справа в тому, що Чарлі відчуває себе зовсім не хлопцем, а дівчиною. Йому подобається носити жіночий одяг і фарбувати губи.

У дитинстві молодий чоловік просто не розумів, наскільки сильно відрізняється від своїх однолітків. Перспективному спортсмену навіть не у кого запитати поради з цього приводу. Він соромиться розповісти про все і своїм консервативно налаштованим батькам. Але через низку випадковостей про таємницю юнака стає відомо всім оточуючим. В одну мить всі знайомі і приятелі Чарлі відвертаються від нього.

Він стає ізгоєм у власній команді, зносячи глузування і знущання від інших футболістів. Головному героєві належить розібратися в собі, щоб зробити правильний вибір. Фільм Просто Чарлі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ребека Форчун
Актори: Гаррі Джілбі, Худобу Вільямс, Карен Брайсон, Патриція Поттер, Юен Мітчелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress