На похоронах поліцейського відбувається масова стрілянина, гинуть люди і коп у відставці вирішує взятися за власне розслідування, щоб подібні трагічні інциденти більше ніколи не відбувалися в їх тихому провінційному містечку. Геннон багато років прослужив у поліції, потім вийшов на пенсію, оселився на відшибі від міської суєти, але після трохи занудьгував і вступив в ряди місцевої неофіційною військової організації, яка ставить собі стати захистом міста на випадок революції чи інших соціальних потрясінь, коли влада не зможуть виконувати свої функції. Швидше, це просто клуб за інтересами, але колишньому офіцеру подобається проводити тут час.

Хоча місцеві завсідники не люблять владу і правоохоронні структури, в цілому вони розділяють політичні переконання і життєві погляди нового члена бригади. Одного вечора відлюдник чує звук автоматних пострілів, які лунають десь далеко. Чоловік вистачає свою рацію, налаштовану на поліцейську частоту, і слухає гарячкові повідомлення, з яких розуміє, що сталося : невідомий стрілець взяв автомат і розстріляв похоронну процесію. Ховали офіцера поліції, і так вже вийшло, що екс-поліцейський відмінно знає, хто в провінції не любить копів до такої міри, що готовий взяти зброю в руки і влаштувати масове вбивство.

Ветеран відправляється в штаб-квартиру їх мілітаристської організації, куди поступово підтягуються інші члени команди, кожна з яких знаходиться під підозрою. Фільм Протистояння в Сперроу-Крік (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Генрі Данхем
Актори: Джеймс Бедж Дейл, Патрік Фішлер, Брайан Джераті, Кріс Малкі, Хеппі Андерсон, Джон Джонс, Роберт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress