Фільм Провидець гріха (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Роза Річард виросла в простій релігійній родині, де відвідування церкви по вихідних було обов’язковим і непорушним правилом у будь-який час року і при будь-яких умовах. Тому, коли у дівчинки вперше в підлітковому віці проявився дивний дар заглядати в душу людям – батьки назвали його не інакше, ніж Божим подарунком. До того ж бачити троянда могла виключно гріхи, як вже вчинені, так і ті, що тільки мали статися. Звичайно, з такими талантами Троянда і не думала відсиджуватися в рідній глушині. І тільки-но дівчина досягла повноліття, вона відразу запропонувала свої послуги відділенню поліції.

І хоча копи спочатку не повірили в расказни побожною і юної дівчини, але вже після перших підказок з приводу давно який рахувався безнадійним справи, її взяли в якості позаштатного консультанта. І не прогадали – адже за допомогою Троянди розкриття справ різко пішла вгору, а поліцейським вдавалося зловити навіть злочинців, які довгі роки перебували в розшуку. Але така робота виявилася дуже небезпечною для Троянди. Адже дізнавшись про те, що копів направляє «Провидець гріха», злочинці яким слідчі сіли на хвіст, здійснили кілька спроб усунути пророка, одна з яких ледь не досягла мети.

Тому дівчина вирішує обзавестися власним охоронцем, з числа колишніх ув’язнених. Адже в його душі Троянда бачить тільки смирення і доброту. Але дуже скоро їй доведеться переглянути свої погляди на життя. Фільм Провидець гріха 2015 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Підлогу Д. Ханна
В ролях: Ісайя Вашингтон, Ліза Аррінделл Андерсон, Саллі Річардсон-Уітфілд, Сі Томас Хауелл, Майкл Айронсайд, Річард Брукс, Грегорі Алан Вільямс, Тіа Хендрікс, Энжелин-Роуз Трой, Біллі «Слай» Вільямс


загрузка...