Нещодавно Хассану разом з сім’єю довелося перебратися до Франції в провінційне містечко в Провансі. Тут вони знайшли затишний будинок, а глава сім’ї придбав невелике занедбане приміщення, щоб відкрити індійський ресторан. Це будівля була розташована прямо навпроти знаменитого ресторану «Плакуча Верба», що існує не одне десятиліття. Сюди приїжджали спробувати шедеври місцевих кухарів найвпливовіші і знамениті особистості країни, зокрема президент і його оточення. Він давно заробив зірки Мішлен, а більшість рецептів налічують не одне століття.

Його господиня Мадам Малори ретельно відбирає персонал і стежить за порядком у своє закладі, щоб підтримувати репутацію і подавати відвідувачам виключно страви високої кухні. З незвичайними сусідами, які не знають про класичну французьку кухню, життя самотньої жінки різко змінюється. Спочатку її сильно дратують набридлива індійське сімейство, що зберігає власні традиції і не надає значення правилами, що шанує сусідська француженка. Фільм Прянощі і пристрасті 2014 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вона докладає всіх зусиль, щоб закрити заклад конкурентів навпроти, але з часом починає ближче знайомитися з ними і відкривати для себе нові грані смаків. Молодий і талановитий кулінар Хассан просто вражає її своїм рецептом омлету і змушує по-новому подивитися на сусідів.

Режисер: Лассе Халльстрем
В ролях: Хелен Міррен, Ом Пурі, Маніш Дайал, Шарлотта Ле Бон, Аміт Шах, Фарзана Дуа Элахе, Діллон Мітра, Аріа Пандья, Мішель Блан, Клеман Сібон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress