У центрі сюжету опиняється молода дівчина на ім’я Лілі, в один з днів у житті відбувається дуже страшна і жахлива трагедія, яка перевертає все її життя. Одного ранку вона виявляє свого чоловіка мертвим, прямо на порозі свого будинку. Виявляється чоловік був сильно побитий, невідомі поглумилися над ним і кастрували. Дівчина вирішила до кінця розібратися що сталося з чоловіком, Лілі починає власне розслідування. Незабаром після того як вона почала розбиратися в справах чоловіка, і намагатися зрозуміти з ким він зв’язався і хто його вбив, на її номер починають надходити дивні дзвінки з погрозами.

Лілі вирішує зв’язатися з фахівцем зі спіритичних сеансів, і викликати дух загиблого чоловіка. Коли їй з допомогою медіума це вдається, вона виявляється шокована тим, що у чоловіка була темна сторона життя. Виявляється він вже досить давно полягав у банді релігійних фанатиків байкерів. В один із днів вони вирішили зробити жертвопринесення чорним духам, і вибрали жертвою її чоловіка.

Вирішивши не сидіти склавши руки і озброєний дробовиком, Лілі виходить на стежку війни, вона має намір вистежити і знищити всіх негідників, причетних до смерті коханого чоловіка! Фільм Психофонія (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бріанна Девіс
Актори: Іде Лім, Ендрю Ст. Уолкер, Деніел Куїнн, Келлі Стюарт, Марк Гантт, Адам Роуз, Шон Хемион, Дженимэй Уокер, Люсі Підлогу, Микита Блек

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress