Фільм Птах високого польоту (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Тема кінокартини – локаут в американській баскетбольній лізі, завдяки яким у моторного агента Рея Берка з’являється шанс змінити розстановку сил спортивної індустрії раз і назавжди. Неважко здогадатися, що мова йде про протистояння білих власників клубів і чорних атлетів, які є головними зірками на майданчику, але в реальності не володіють ніякою владою. Афро-американські баскетболісти почали грати в НБА тільки в 1950-е і, на думку багатьох фахівців, заново винайшли кошик-м’яч-гру. Баскетбол — гра для чорних, як то кажуть. І заповзятливий агент збирається провернути хитру авантюру, щоб надати своєму новому підопічному і іншим спортсменам розширені права і можливості.

Берк збирається підписати молодого спортсмена Еріка Скотта (грає його актор Мелвін Грегг класно працював з м’ячем у другому сезоні сатиричного комедійного телешоу «Американський вандал»), в якому зацікавлений мільярдер Девід Сетон, власник нью-йоркського суперклубу. Самовпевнений магнат платить величезні гроші за контрактами і не звик слухати скарги зарозумілих молодих спортсменів-мільйонерів. Фільм Птах високого польоту (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак утворився локаут дає можливість досвідченому баскетбол-агенту організувати невелику соціально-політичну революцію в цьому, можливо, самому популярному спортивному атракціоні планети.

Режисер: Стівен Содерберг
В ролях: Рази Бітц, Закарі Куінто, Кайл МакЛахлан, Білл Дьюк, Гленн Флешлер, Андре Холленд, Соня Сон, Калеб Маклафлін, Мішель Енг, Мелвін Грегг


загрузка...