загрузка...


У стрічці «Пустище» Боусман черговий раз підтвердив звання справжнього майстра хорроров. Америка сповнена байок і легенд, що стали в своєму роді культурною спадщиною країни. Основу сюжету становить одна з популярних американських байок, пов’язаних з Джерсийским Дияволом, про існування якого немає прямих доказів, але, тим не менш, у нього вірить величезне число американців. Річард зі своєю сім’єю вирішує відпочити в мальовничому лісовому парку. Що може бути прекрасніше заміського відпочинку з сім’єю? Зі своєю дружиною Синтією, дочкою Седі і сином Денні він відправляється в ліс, де ще в дитинстві разом зі своїм батьком подорожував серед паркових пусток.

У Річарда є невелика таємниця — в дитинстві, гуляючи по лісі, йому здалося, що він зустрів легендарного диявола з Джерсі, що став втіленням місцевого фольклору. Приїхавши в колись мальовниче місце лісового парку, Річард розчаровується — кругом шум і п’яна молодь. Сім’я заглиблюється в ліс і знаходить досить незвичайні речі — залишки наметів, трупи тварин. Фільм Пустище (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А тут ще й з самим Річардом починає відбуватися незрозуміле — чи то він захворів, то це наслідок укусу собаки, можливо хворий на сказ. Річарду скрізь ввижаються жахливі образи. Але що це-зло, що втілилося в реальність, або галюцинації?

Режисер: Роуен Этейл
В ролях: Люк Тредевей, Іван Реон, Герард Кернс, Метью Льюїс, Ніл Мэскелл, Ванесса Кірбі, Тімоті Сполл, Бредлі Мур, Льюїс Райнер, Гарі Каргілл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress