Костя працює в міліції і проживає в звичайній комуналці. По сусідству з ним живе красива дівчина, яка йому дуже подобалася. Правда заводити стосунки з Алісою він не планував, адже її заробіток на життя переходив всі дозволені межі. Вона була місцевою повією і проводила додому своїх клієнтів. В добавок вона була великою нечупарою, порядку в її кімнаті ніколи не було, і наводити його дівчина не збиралася, так як її все влаштовувало. Одного разу молодому людині надійшов важливий дзвінок від начальника. Його викликали негайно приступити до служби і відправитися в аеропорт Шереметьєво.

Хлопець був дуже радий, так як вперше йому доручають відповідальне завдання, яке раніше ніколи не давали. Він задоволений взятися за розслідування, готовий докласти всі зусилля, щоб у всьому розібратися. По прибуттю на місце події він був шокований, адже така кількість міліціонерів йому бачити не доводилося. Незабаром він дізнається, що з літака було вкрадено один мільйон доларів, який належав державі. Чоловік одразу по гарячих п’ятах почав розпитувати можливих свідків, але ніхто нічого не завважив і не чув.

Скільки він не намагався з’ясувати будь-яку інформацію, у нього не виходило. Він повністю розчарується, так як не зможе розкрити злочин. Фільм П’ять пляшок горілки (2002) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Світлана Баскова
В ролях: Олександр Маслаев, Денис Васильєв, Сергій Пахомов, Володимир Епіфанцев, Діллон Олойеде, Марія Болтнева

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress