Фільм П’ять весіль (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Комедійний фільм «П’ять весіль» дивитися онлайн. Шаная — американська журналістка. Вона вирішила відправитися в Індію, для того щоб виконати завдання, поставлене перед нею редакцією журналу, де вона працює. Їй, необхідно написати статтю, про традиції та обряди національних весіль. Однак перебуваючи в Індії, знайшла більш цікавий сюжет для видання, про проблеми трансгендерів і обмеження їхніх прав. Водночас, у неї відбувається знайомство, з молодою людиною, в якого дівчина дуже сильно закохалася. Разом з ним, вона в принципі може досягти і ще одного завдання, заради якої вона приїхала в Індію.

Вона хоче знайти батька, який багато років тому пропав безслідно і не повернувся. Куди він зник, ніхто не знає. Але маленькі шанси його знайти, у Шанаи, все-таки є. Чи зможе вона знайти батька, разом зі своїм новим і вірним НЕЮ, молодою людиною? Шаная — американський журналіст, вона їде в Індію, щоб написати статтю про Індійських весіллях.

Однак, знаходить там набагато більш гострий сюжет про дискримінацію трансгендерів. Також, вона сподівається зустріти свого батька після довгої розлуки, але замість цього знаходить нову любов. Фільм П’ять весіль (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Намрата Купер
В ролях: Наргіс Факхрі, Бо Дерек, Аннеліза ван дер Пол, Маріана Паола Вісенте, Роберт Палмер Уоткінс, Раджкумар Рао, Кенді Кларк


загрузка...