Радіохвиля 2000 — американський фантастичний трилер, одну з головних ролей у якому виконав актор Денніс Куейд, який знявся також у фільмі Пастка для батьків. Сюжет кіно Радіохвиля. У житті молодого поліцейського Джона Саллівана було багато подій. Але одним з найяскравіших була трагічна загибель батька, який працював пожежником. Це наклало відбиток на все життя, що негативно позначається на його психічному стані. Але одного разу Джон знаходить радіостанцію, що належала батькові і вирішує відновити її роботу. Яке ж було його здивування, коли виявляється що радіостанція працює і передає сигнал.

Незрозумілі події, що послідували за цим докорінно змінюють звичайне існування Джона. Сигнал, який він вловив виявляється голосом його батька. Ідея прийшла йому в голову в результаті цього полягала в тому, щоб попередити батька про загрожувала йому небезпеки. Це йому вдалося, і події, які сталися в далекому 1969 році пішли за іншим сценарієм. Але втручання в історію не проходить безслідно і Джону належить зустрінеться з наслідками своїх дій. Крім того неприємності почали приходити одне за іншим, повністю змінюючи картину сьогоднішнього життя Джона. Радість про порятунок батька затьмарювалися іншими речами не завжди добрими, і сталися з іншими близькими людьми. Фільм Радіохвиля (2000) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Таким чином зміна історії вплинуло на долі багатьох людей і зупинити це не під силу нікому, що Джон не робив. І з цією ношею йому доведеться далі жити, але можливо станеться диво і з’явиться шанс все виправити.

Режисер: Грегорі Хобліт
Актори: Мелісса Ерріко, Ноа Еммерік, Джеймс Кевізел, Елізабет Мітчелл, Стефен Джофф, Андре Брогер, Денніс Куейд, Джордан Бріджес, Деніел Хенсон, Шон Дойл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress