Центральний персонаж історії одного разу відправився в лікарню для того, щоб пройти саме звичайне обстеження, але був дуже сильно розчарований кінцевим результатом. Вся справа в тому, що він невиліковно хворий на рак і скільки часу зможе прожити в сучасному суспільстві, достатньо важко сказати. Єдине, що залишається, так це чекати і вірити в те, що богом йому буде приділено велику кількість радісних днів, які можуть показати його в образі впевненого і порядного громадянина. Спостерігайте за кожною деталлю історії, що буде передавати нелегке життя головного героя.

Його син представлений тут як безпорадного аутиста, що насправді потребує допомоги не менше чоловіка. Чудово розуміючи те, що після своєї смерті подбати про нього буде фактично нікому, герой прагне зробити максимум для того, щоб зараз приготуватися до того моменту. Адже лише шляхом власних старань можна використовувати множинні неймовірні вільні хвилинки, щоб життєва історія дитини була більш привітною і щасливою, ніж це буде так.

Спробуйте усвідомити суть і насолоджуватися кожною вільною хвилиною свого власного життя, яка фактично стане чудовою ідеєю для реалізації власних цілей і мотивів. Фільм Рай океану (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сюе Сяолу
В ролях: Джет Лі, Ран Чен, Чжан Вень, Квай Луньмэй, Жу Юаньюань, Дат Юаньюань, Юн Дун, Юн Мей, Чуньхай, Бо Рун

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress