Фільм Райони (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Включивши цей безкоштовний, розміщений в хорошій якості фільм, глядач потрапляє в далекий 1987 рік. Захід Радянського Союзу. Південна столиця Казахстану, місто Алма-Ата. Сім’я казахів, в черговий раз залишившись без роботи і засобів до існування, вирішується на відчайдушний крок. Продати велику квартиру тут, в Алма-Аті, і купити якесь житлове майно в столиці. Москва відкриє для них великі можливості і хороший шанс знайти нову роботу.

Найменша дитина в сім’ї, тринадцятирічний Арсен, перекладається в нову московську школу. Хоча офіційно в ті часи була «дружба народів і братський союз», ситуація склалася не дуже приємна. Спочатку хлопчикові діставалося, бо він не росіянин, а потім все начебто до нього звикли і залишили його в спокої. Проходить кілька років, кінець дев’ятого класу. Однокласники Арсена і він сам, бачачи ситуацію в країні, вирішують зайнятися дрібної злочинністю. Вони стають «пацанами з району». Звичайно, це несерйозно і криміналом-то важко назвати, але це тільки початок.

Арсен стає лідером угруповання і починає, не дивлячись на свій юний вік, заробляти потихеньку гроші. Батько Арсена і старші брати намагаються відмовити його від злочинності, але потім самі вплутуються в це. Фільм Райони (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Акан Сатаєва
В ролях: Ельтерес Нуржанов, Шарип Серік, Женіс Омарів, Даніяр Алшинов, Сануржан Сулейменов, Нуржигит Калдыбеков, Володимир Логінов, Марйам Сатаєва, Жалгас Жангазин, Ілля Лошицький


загрузка...