загрузка...


Рама і Лілу називають типовими Ромео і Джульєттою. Єдине, що об’єднує молодих з цією історією, так це ворожнеча їх сімей. А так Рам прекрасний, його обличчя символізує місцевий колорит, а ось Ліла належить до дівчат з навіженим характером. Сім’ї героїв кінокартини «Рам і Ліла» ворогують вже більше 500 років. Зрозуміло ніхто не пам’ятає конкретної причини війни, але всі пам’ятають, що вони закляті вороги. Навіть якщо Рам і ліла закохаються один в одного, то думки про це варто гнати геть, адже реакція родичів буде страшніше будь-якого шторму. Однак, незважаючи на все це закохані не в змозі піти від долі, їх долі тепер пишуться кров’ю.

Історія кінокартини розвивається там, де вирує кров, в ім’я справедливості піднімається зброю, а також вчиняється відплата, при цьому всі дії супроводжуються музичними композиціями. Історія схожа з класичними обставинами Ромео і Джульєтти, але вона має свою розв’язку. Щоб здійснити свою мрію закоханим доведеться протистояти всьому світу. Фільм Рам і Ліла (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Яка ж буде реакція оточуючих, коли Рама і Ліла вирішуватися оголосити про свої почуття? Чи зможуть родичі забути про колишні розбіжності заради щастя молодих або тим доведеться вершити долю своїми руками?

Режисер: Санджай Ліла Бхансалі
В ролях: Діпіка Падукон, Ранвір Сінгх, Суприя Патхак, Шарад Келкар, Річа Чадда, Сінг Амбхимани Шехар, Баркха Бишт, Гульшан Девайя, Хоми Вадіа, Рази Мурад

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress