У центрі сюжету перебуває вже немолодий чоловік. Він з дитинства мріяв стати актором. І юнак приклав чимало зусиль, щоб виконати своє заповітне бажання. У підсумку, закінчивши відповідний навчальний заклад, він отримав невелику роль в бюджетному фільмі. На знімальному майданчику хлопець познайомився з такою починаючої актрисою. Між ними зав’язалися романтичні стосунки. Проте із-за збігу обставин молоді люди були змушені розлучитися. З тих пір пройшло багато років. Головний герой побудував щодо успішну акторську кар’єру. Але все це час він не забував про своєї першої коханої.

Одного разу протагоніст отримує запрошення знятися в легкій, розважальній стрічці. На свій подив, на зйомках чоловік зустрічає ту саму дівчину, з якою він вперше пізнав радість кохання. При одному вигляді жінки, не растерявшей своєї краси, незважаючи на вік, в його душі знову розгорається вогонь почуттів і бажань. При цьому обидва головних героя відчувають явний дискомфорт при спілкуванні наодинці.

Ось чому вони намагаються уникати товариства один одного. Але поступово недовіру і підозрілість змінюється взаємним інтересом. Чи є майбутнє у двох професійних акторів? Фільм Ремейк (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лінн Алана Делані
В ролях: Джун Локхарт, Селлі Келлермен, Роберт Романус, Петрика Дарбо, Піт Гарднер, Тімоті Кархарт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress