Йі Яо і Ци Мін знають один одного з ранньої юності. Вони виросли на одній і тій же вулиці. У кожного з головних героїв непроста доля. Йі доводилося постійно терпіти викрутаси і причіпки з боку своєї рідної матері. У школі вона також була білою вороною. Дівчина не могла постояти за себе, через що ровесники піддавали її цькуванню і насмішкам. Лише дружба з Ци допомогла їй подолати складний період у своєму житті. Однак нещодавно товариські відносини між молодими людьми переросли в щось більше. Вони все ясніше усвідомлюють, що не можуть жити один без одного.

Зрештою головні герої приймають рішення одружитися. Ось тільки майже відразу ж вони стикаються з декількома серйозними проблемами. Справа в тому, що родичі коханих виступають різко проти такого повороту подій. Вони переконані: прийдешнє весілля-це просто дурна Блаж Міна і Яо. Велика частина оточуючих впевнена, що незабаром вони розлучаться і забудуть один про одного. Але молоді люди не збираються поступатися чиєму-небудь думці.

Вони з гідністю зустрічають всі негаразди і проблеми. Головні герої клянуться один одному у вічній вірності. Однак чи вдасться їм подолати всі перешкоди на шляху до власного щастя? Фільм Річка смутку (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ло Ло
В ролях: Жень Мінь, Чжао Инбо, Синь Юньлай, Чжан Жонань, Чжу Даньни

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress