Фільм Рік біля моря (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Всі тридцять років шлюбу героїня романтичної мелодрами «Рік біля моря онлайн» намагалася бути ідеальною дружиною і матір’ю. Але діти подорослішали, почали свою, самостійну життя, і жінка відчула спустошення… Ускладнюється все тим, що і чоловік, вірний супутник її життя, змушений переїхати, а вона слідувати за ним не хоче. Але і тихо старіти на самоті їй теж не по душі! Вона відчуває себе все ще молодою і повною сил. Вирішивши повернутися в той час, коли вона ще була незаміжньою дівчиною, героїня переїжджає в маленьке містечко на півострові Кейп-Код.

Вона хоче знову відчути себе вільною від сімейних турбот і занепокоєнь, від почуття провини перед своїми близькими. Повною мірою відчути це героїні допомогла не зовсім звичайна зустріч. Дружба з жінкою, що відчуває подібні проблеми, допомагає героїні пізнати себе і своє справжнє покликання. Фільм Рік біля моря (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Її життя змінюється, починає грати новими фарбами! Так, вона стала жінкою, але це не означає, що в її душі немає місця справжнім почуттям, бажанням і прагненням.

Режисер: Олександр Янко
В ролях: Карен Аллен, Яннік Біссон, Селія Імрі, Майкл Крістофер, С. Ипейта Меркерсон, Монік Кернен


загрузка...