Фільм Рівні (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сайлас — молодий хлопець, який проживає в світі людей, які іменують себе Колективом. У Колективі немає місця особистостей або ж просто людям, все, що мешкають тут — рівні. В новому світі, побудованому для абсолютного щастя, немає місця доброті або чуйності, точно так само, як немає місця заздрості або ж ненависті. Люди тут привітні і ввічливі, відповідальні і абсолютно спокійні. Ідеальний світ має лише невеликий недолік — відсутність емоцій. Тільки от, тим, хто вже давно забув, що це таке — це абсолютно не важливо.

З кожним роком Колектив піддається все новим і новим загрозам, одна з яких — Синдром Суспільної Свідомості. Заражена людина починає відчувати, і стає небезпечним для оточуючих. Знаючи про те, що такі люди не живуть довго і буквально відразу ж стають зниклими без вести, Сайлас неймовірно лякається, коли розуміє, що і сам заражений. Вирішивши не видавати себе, хлопець починає придивлятися до оточуючих, сподіваючись побачити серед них такого ж чутливого невдахи, як і він сам.

І незабаром, до свого превеликий щастя, дійсно виявляє такої людини, теж приховує своє справжнє ставлення до всього, що його оточує. Фільм Рівні (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дрейк Доримус
В ролях: Ніколас Холт, Крістен Стюарт, Гай Пірс, Джекі Уівер, Тобі Хасс, Девід Селбі, Кейт Лін Шейл, Ребекка Хэзлвуд, Тео Ю, Аврора Периньо


загрузка...