Кар’єру головного героя поступово руйнує заздрість і незважаючи на величезні вершини, які йому вдалося підкорити протягом тривалого життя зараз можна побачити як той використовує свій позитивний досвід для того, щоб відчувати себе чудовою людиною і відкривати світові його справжній потенціал. Пильно спостерігайте за подіями і обов’язково дізнаєтеся, як впевнено чоловік рухається по життю, весь час, намагаючись бути на висоті і вдосконалюючи власні боку. От тільки тепер той трохи загрався і опинився в ситуації, яка поклала його на лікарняне ліжко.

Щоб подолати фактично неможливе тепер чоловікові потрібно навчитися піднятися з попелу і знову відродитися, наче Фенікс. Встати на ноги допоможуть лише спогади з дитинства, що змусили його зробити ривок і перемогти. Заповітна мрія тоді довгий час здавалася для нього просто недосяжною і зараз єдине, що потрібно було зробити-це постаратися відкрити перед собою унікальний і неповторний світ, що дозволяє використовувати множинні можливості.

Спробуйте бути на висоті і відчувати себе в якості популярного героя, згідного на все заради досягнення власних цілей. Фільм Ривок (2010) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Канагат Мустафін
В ролях: Арстан Мырзагереев, Асель Садвакасова, Жан Байжанбаев, Мурат Бисенбин, Григорій Епштейн, Гоша Куценко, Назім Хаїров, Тимур Балбаев, Аманжол Айтуаров, Гульнара Дусматова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress