В основу сюжету романтичного телефільму покладено бестселер Річарда Пола Еванса. Кім Росс — талановита письменниця, автор любовних романів. Після того, як її абсолютно несподівано кинув бойфренд на ім’я Гарт, який заробляє на життя тим же ремеслом, дівчина вирішує переключитися, змінити обстановку і записується на конференцію для письменників, що проходить в Вермонті під саме Різдво. Прибувши на місце, Кім з нетерпінням чекає лекції від знаменитого автора, але раптово низка неприємностей починає псувати їй враження від корисного процесу.

Спершу вона знайомиться з ЗІКом, який здається їй жахливо настирливим і набридливим типом. Потім з’ясовується, що сюди ж прибув і Гарт, якого вона ще не встигла забути. Мало того, доля розпоряджається дивним чином, і її напарником в навчанні стає саме Зік! Однак, чим більше вони зближуються і спілкуються, тим сильніше зростає між ними несподівана симпатія.

Героїні вдається, нарешті, покинути власну зону комфорту (чому вона невимовно здивована і рада) і розкріпачитися. У підсумку, те, що почалося з провалу, закінчиться кращим Різдвом в її житті… Фільм Різдво для письменника (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алекс Райт
Актори: Алісія Вітт, Девід Алпей, Krzysztof Bryjak, Ронда Дент, Люсі Гест, Бенніта Ха, Кен Лосон, Тіффані Тіммс, Shiren Van Cooten

загрузка...