Фільм Різдво на замовлення (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Який американець, якщо він справжній поціновувач духу Різдва, не хоче свята в своєму будинку? Тільки не Стівен, дорослий, процвітаючий архітектор, який отримав приємну звістку від милих родичів напередодні торжества, які повідомили йому, що прибудуть з візитом. Щоб порадувати і здивувати близьких людей, молодий чоловік вирішує зробити цю зустріч особливою, а хто, якщо не професіонал зможе це організувати? І він наймає Гретхен, якій зайві клієнти ніколи не завадять, вона обожнює свою роботу і береться прикрасити будинок Стіва в кращих традиціях.

Однак приступаючи до роботи, натхненна купою ідей і задумів, вона навіть не підозрює, який подарунок отримає на Різдво сама. Виконуючи роботу, дівчина зближується з відкритим і таким симпатичним замовником, і тепер їм належить непросте рішення. Фільм Різдво на замовлення (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Коли головний герой дізнається, що вся його сім’я приїде до нього на Різдво, він наймає координатора свят, щоб подарувати своїм близьким радість і веселощі в цю чарівну пору року. Але також героям доведеться прийняти дуже важливе рішення, яке може безповоротно і назавжди змінити їх життя.

Режисер: Сем Ірвін
В ролях: Алекса ПенаВега, Джо Марі Пейтон, Челсі Гілсон, Тамарі Данбар, Натан Нонхоф, Джонатан Беннетт, Джейкоб Янг, Ейпріл Метсон, Ендрю Роач, рік Мейсі


загрузка...