загрузка...


Для величезної кількості людей Різдво є головним святом в році. Як правило, більшість просто закатовано повсякденному суєтою і мріє про відпочинок, а також не проти зануритися в незабутню чарівну атмосферу, де є місце виключно добра і веселощів. Багато люблять покидати місто і вирушати в далеку подорож, щоб помилуватися красою дикої природи, другі навпаки, воліють побачитися з близькими родичами і разом зустрічати довгоочікуване свято. Кожен по-різному воліє проводити різдвяні канікули, однак незважаючи на вік і соціальний статус більшість продовжує вірити в невід’ємну деталь — чарівну ніч, приносить за собою море позитиву та хорошого настрою.

Центральним персонажем захоплюючого драматичного фільму під назвою «Різдво в маленькому місті» виявляється молода дівчина, яка присвятила себе написання різноманітних романів і досягла певних успіхів. Незабаром вона примудрилася створити справжній бестселер, чим буквально потрясла книголюбів і згодом знайшла безліч шанувальників.

Щоб задовольнити шанувальників вона не відмовляється у проведенні заходів, в одному з яких зустріла свого натхненника… Фільм Різдво в маленькому місті (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Маклейн Нельсон
В ролях: Ешлі Ньюбро, Райан МакДонелл, Мішель Чхве-Лі, ні До, Вероніка Хадрава, Дебс Ховард, Барбара Патрік, Крістоффер Полаха, Бейлі Скойе, Люсія Уолтерс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress