В давні роки десь у Лапландії у Ніколаса трапляється горе. Він втратив своїх батьків. Місцевий народ в селі приймає рішення, що візьмуть хлопчину до себе на виховання. Щоб хлопчик почував себе добре, мешканці вирішують, що будуть брати його брати в гості на кожне Різдво нові люди. Щоб віддячити їм, Ніколас завжди залишає після себе подарунки на прощання для дітей – іграшки, які зробив сам. Після того, як у селі настали погані часи, місцевий народ віддав Ніколаса у інший хутір. Там він буде жити у злого тесляра, який проти того, щоб хлопчик майстрував подарунки на різдвяні свята.

Але Ніколас не звик здаватися, а тому придумав, як зробити так, щоб на Різдво всі залишалися щасливі, як дорослі, так і малеча. Сюжет картини розповідає про хлопчика Ніколаса з Лапландії, у якого трагічно гинуть батьки. Жителі села вирішують взяти його на своє піклування. У кожній родині про нього піклуються протягом року. На кожне Різдво його бере до себе нова родина. В подяку Ніколас перед відходом дарує дітям прощальні подарунки — саморобні іграшки.

Після голодного року жителі змушені віддати хлопчика на виховання у віддалений хутір, де йому доводиться жити і працювати у старого дратівливого тесляра. Фільм Різдвяна історія (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Юха Вуолиоки
В ролях: Ханну-Пекка Бьеркман, Отто Густавссон, Йонас Рінне, Карі Вяянянен, Мінна Хаапкюля, Мікко Леппилампи, Мікко Коуки, Оскари Хеймонен, Рой Рон, Лаура Бірн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress