Ще недавно Ембер була простою журналісткою. Все змінилося, коли її за завданням редакції відправили на прес-конференцію наслідного принца невеликої країни. Там красуня познайомилася з Річардом, який відразу ж зачарував її своєю мужністю і дотепністю. У підсумку між молодими людьми виникли романтичні стосунки, незважаючи на їх різний соціальний і майновий стан. Через рік принц і його мила обраниця готуються до пишного весілля. Вони відчувають чимало хвилювання перед цією урочистою церемонією. Головним героям доводиться терпіти також пересуди і кривотолки за своєю спиною. Багато жителів королівства незадоволені тим, що Річард має намір одружитися на Ембер.

Вони розглядають все це в якості мезальянса. Однак майбутнє подружжя воліє не звертати зовсім ніякої уваги на дану обставину. Приготування до торжества йдуть повним ходом. Молодим людям не терпиться надіти один одному на пальці по обручці. Але несподівано кохані стикаються з кількома серйозними неприємностями. Фільм Різдвяний принц: Королівське весілля (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Принц змушений розбиратися з державними проблемами, що стане чудовою демонстрацією його управлінських талантів. А Ембер страждає від невпевненості в своїх силах, адже після весілля на її плечі ляже відповідальність за долю цілого королівства.

Режисер: Джон Шульц
В ролях: Роуз МакАйвер, Бен Лемб, Еліс Крайдж, Billy Angel, Річард Ештон, Raj Bajaj, Девід Бротон Дейвіс, Тео Девані, Сара Дуглас, Саймон Даттон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress