загрузка...


Стюардеса Сідні, в перерві між польотами, отримує невелике завдання від близького друга. І завдання її полягає в турботі про його маленької дочки Леї. На жаль невідкладні справи змушують батька покинути рідний край на короткий термін. Він повністю довіряє своїй знайомій тому залишає дитину на її турботу. На щастя Сідні і Лея дуже швидко знаходять спільну мову і з цієї причини дуже добре проводять разом пару днів. Жінка, непомітно для себе, розуміє, що зачарована дитиною і сильно до неї прив’язується.

Цими вихідними стають для неї одними з кращих за останній час в її самотнього життя. Але батько благополучно повертається і дякує Сідні за її неоціненну допомогу. У підсумку, всі вони розходяться по своїх справах і здавалося б, не скоро зможуть побачитися. Ось тільки Сідні, виявляє в своїй сумочці річ належить дівчинці і вирішує її повернути. Це справа викликає невелику метушню, в якій жінка змушена пропустити свій рейс і залишитися в Чикаго на кілька днів.

Відчуваючи свою відповідальність за таке подія, тато з донькою, запрошують дівчину в свій будинок, щоб провести свята з чудовою стюардесою. Саме ці святкові дні і стають переломними в житті героїні, адже разом з сімейством, вона переглядає свої погляди на власний уклад життя. Фільм Різдвяний рейс (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Стівен Р. Монро
В ролях: Джино Ананія, Ерік Атхавале, Брук Бернс, Том Еверетт Скотт, Пілар Флойд, Крістен Харріс, Емілі М’юїр, Софі Нойдорф, Стів Пако, aДерек Джеймс Трапп

загрузка...