Фільм Робінзон на Місяці (2009) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Життя головного героя була наповнена серйозними проблемами і неприємностями, які він не в силах вже вирішувати. Одного разу вранці невдаха прийняв для себе рішення, що сьогодні він зведе рахунки з життям. Ближче до вечора Кім відправився на величезний міст, який знаходився над довгою річкою. Так як герой не вмів плавати він розраховував на миттєву смерть. Він був упевнений, що стрибнувши з мосту, його життя закінчиться. Проте доля вирішила розпорядитися інакше, молодий чоловік не помер, і протягом його винесло на безлюдний острів. Герой прийшов у себе і зрозумів, що знаходиться далеко від цивілізації.

Кім став шукати шляхи вирішення цієї ситуації, він почав дзвонити дівчині в службу порятунку, махав руками і кричав проїжджаючим повз нього кораблям, але, на жаль це не призвело ні до якого результату. Тепер молодій людині доведеться навчитися виживати в таких умовах. Він споруджує для себе оселю, знаходить їжу і воду. Тим часом за невдахою зі свого вікна спостерігає дівчина, яка ніколи не залишає межі власної кімнати. Фільм Робінзон на Місяці (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Дівчина досить дивна, вона постійно милується місяцем і спить завжди в пупырчатом пакеті. Незабаром герої починають своє спілкування з допомогою записочок. Вони розуміють, що між ними з’явилася близький зв’язок.

Режисер: Лі Хе-джун
В ролях: Чон Джэ-ен, Чон Ре Он, Пак Ен, Ян Мі Кен, Хв-хей Хон, Чан З-ен, Ке-Хван Ку, Чен-он, Чи Сан Хун, Сан-іль Чи


загрузка...