Кримінальний фільм «Робити гроші» дивитися онлайн. Емігрантка з Румунії Анна, яка приїхала до Лондона, не від хорошого життя, отримала ще більший удар по власному існуванню. Прямо посеред Лондона, невідомі чоловіки викрали її. Дівчина потрапила в темний кримінальний Британський світ. Викрадачі, не гарантували їй нічого хорошого. Їй було просто жахливе життя, в ролі рабині. У цьому вирі, їй належить дуже довго перебувати. Ніхто не може взагалі уявити, чи можливо звідти вибратися. Ніхто Ганні, не допоможе, так як в світі, де вона виявилася, править людська жадібність, безпринципність і байдужість.

Всі ці негативні пороки, в одній формі, призводять до того, що життя головної героїні, не матиме світла і виходу в потрібному напрямку. Чи зможе впоратися головна героїня, з тими перешкодами які випали на неї і знайти хоч маленький вихід із ситуації? Фільм Робити гроші (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Історія Анни, юної іммігрантки з Румунії, яку викрадають в самому центрі Лондона і перетворюють в рабиню, скориставшись вадами законодавства Сполученого Королівства та людською байдужістю.

Режисер: Лінсі Міллер
Актори: Драгош Букур, Тйорло Конвері, Серджиу Костаке, Том Глінн-Карні, Джонатан Харден, Карен Хассан, Ален Лич, Малина Мановічі, Гвін МакЕлвін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress