Фільм «Рокевей» (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p. Ісландія, 1994 рік. Двоє різновікових братів проводять літні канікули у баскетбольної площадки, будучи відданими фанатами Майкла Джордана, Джона Старкса та інших знаменитих спортсменів. Хлопці займаються пошуком м’ячів, які залишили після себе інші гравці, і забирають їх у свою колекцію. Вони не люблять приходити додому, адже там їх чекає суворий батько, який не стримує себе у вихованні. Чоловік часто піднімає руку на хлопців і забороняє матері заступатися за синів.

Втомившись від тиранії батька, ночами хлопчаки розробляють план, як убити батька і врятувати себе і маму від його жорстокості. У той час як жінка шукає в собі сили, щоб виїхати в інше місто разом з дітьми, брати обзаводяться друзями і разом вчаться основам баскетболу і бейсболу, вивчають журнали для дорослих і дивляться матчі по телевізору.

Товариська єдність, взаємовиручка і загальні захоплення необхідні Ентоні і Джону, щоб пройти через тривожні часи. Фільм Рокевей (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: John J. Budion
Актори: Кедрич Салати, Maxwell Apple, Джеймс Ді Джакомо, Теннер Флуд, Колін Критчли, Харрісон Уитмейер, Нолан Лайонс, Sophia Rose, Уасс М. Стівенс, Мар’ян Нешат

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress